Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Pierścionki

( ilość produktów: 1 )

Pierścionki to uwielbiana przez wszystkie kobiety ozdoba dłoni. Cenią je także niektórzy mężczyźni nosząc na palcach mniej lub bardziej okazałe sygnety. Dawniej były symbolem dostojeństwa i władzy, używano ich także jako pieczęcie oraz jako pierścienie herbowe. U kobiet pierścionek był zawsze oznaką złączenia i stąd właśnie mamy pierścionek zaręczynowy.

Pierścionki nosi się zwykle na palcach dłoni, jednak w ślad za antycznym wzorem, niektóre Pani noszą je również na palcach stóp, co, razem z zadbanymi paznokciami, dodaje seksapilu i odrobiny pikanterii kobiecym stylizacjom.

Do wyboru jest cała gama różnorodnych wzorów pierścionków. Skromne, zaledwie w formie cienkiej obrączki lub fantazyjnie uformowanych kształtach. Ozdobione błyszczącymi kryształami różnej wielkości i w różnych kolorach, ułożone w subtelne lub bardzo okazałe wzory.

Dzięki temu, że obecnie pierścionki wykonuje się nie tylko ze szlachetnych kruszców, praktycznie każda kobieta może pozwolić sobie na ich zakup w dowolnej ilości.

Kolor
Kolor kamieni
Materiał
pixelpixel