Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Zapanuj nad chaosem – poradnik dla każdej kobiety

2016-12-30
Zapanuj nad chaosem –  poradnik dla każdej kobiety
O damskich torebkach i ich zawartości krążą już legendy. Według niektórych mężczyzn, do kobiety należy zawsze dzwonić dwa razy – za pierwszym będzie szukała telefonu w czeluściach torebki, za drugim (być może!) zdąży odebrać.  Żary, żartami, jednak czasami trudno odmówić im odrobiny prawdy. Zimową porą względny porządek jest szczególnie pożądany ze względu na niesprzyjającą zimową aurę i noszone rękawiczki. Latem i wiosną o wiele łatwiej jest manewrować „gołymi” dłońmi w poszukiwaniu niezbędnej rzeczy, a ostatecznie zawsze można wysypać zawartość na chodnik. Najmodniejsze rękawiczki sezonu nie ułatwiają sprawy, chociaż świetnie chronią przed chłodem. Można im jednak wybaczyć, bo to dodatek nie tylko niezbędny zimą ale też niezwykle stylowy.

Czarne rękawiczki z naturalnej skóry  

https://evangarda.pl/data/include/cms/BLOG/pol_pm_Czarne-rekawiczki-z-naturalnej-skory--3037_2.jpg


 
 
 
https://evangarda.pl/data/include/cms/BLOG/pol_pm_Czerwone-rekawiczki-z-futerkiem-i-warkoczem-3100_5.jpg

Wyjścia z sytuacji są dwa: albo za każdym razem, kiedy chcemy dokopać się do czegoś w torebce ściągamy rękawiczki, albo utrzymujemy w niej w porządek, który pozwoli na sprawne i szybkie zlokalizowanie potrzebnej rzeczy. Druga opcja wydaje się trudna do zrealizowania? Nic bardziej mylnego – grunt to dobra organizacja! Przedmiotami, które najczęściej giną kobietom w torebkach są klucze i telefon. Przypomnij sobie ile razy stałaś pod drzwiami, nie mogąc ich otworzyć lub nerwowo przetrząsałaś zawartość torby w poszukiwaniu dzwoniącej komórki? Brzmi znajomo? Mamy na to sposoby!

https://evangarda.pl/data/include/cms/BLOG/pol_pm_Skorzany-dlugi-brelok-Lazurowy-1385_5.jpg


Jednym z nich jest zainwestowanie w etui na telefon, które samo w sobie jest minitorebką. Możesz je włożyć do wnętrza swojej torby i zawsze wiedzieć gdzie znajduje się Twoja komórka lub dzięki ozdobnemu łańcuszkowi nosić jako osobny dodatek. Dzięki dodatkowej przegródce i kieszonce na kartę uporządkujesz przy okazji kilka innych gadżetów. Etui jest małe i zgrabne, a dzięki skórze, z której jest wykonane, także trwałe. Z powodzeniem zastąpi Ci też wieczorową torebkę, to przedmiot wielofunkcyjny! Pamiętaj o konsekwencji – jeśli inwestujesz w dodatki dedykowane konkretnym przedmiotom to je tam trzymaj – w przeciwnym wypadku tylko powiększysz nieporządek. Podobnie rzecz ma się w przypadku kluczy – etui pozwoli Ci zawsze je zlokalizować. Nie zajmuje wiele miejsca, a używane zgodnie ze swoim przeznaczeniem, z pewnością ułatwi Ci życie. Karabińczyk pozwala na przypięcie pokrowca do konkretnego miejsca we wnętrzu torebki, co znacząco zwiększy Twoje szanse w nierównej walce z bałaganem.         


 
 
 
https://evangarda.pl/data/include/cms/BLOG/pol_pm_Niewielka-damska-torebka-na-telefon-Czarna-2384_1.jpg
 
 
 

Kolejnym sposobem jest wybór torebki z wieloma przegródkami i kieszonkami, zarówno w środku, jak i na zewnątrz. Jeśli przydzielisz każdej rzeczy konkretne miejsce i będziesz w tym konsekwentna, odniesiesz pełen sukces. Wybierz usztywniany model, w którym dużo trudniej jest cokolwiek zgubić niż w miękkim worku. Świetnie sprawdzą się tu listonoszki lub klasyczne, prostokątne torby.  


https://evangarda.pl/data/include/cms/BLOG/Beztytulu.jpg

https://evangarda.pl/data/include/cms/BLOG/pol_pm_NUCELLE-Stylowa-skorzana-torebka-do-reki-Rozowa-1989_8.jpg 
 
 
 
 
 
https://evangarda.pl/data/include/cms/BLOG/pol_pm_NUCELLE-Stylowa-skorzana-torebka-do-reki-Rozowa-1989_1.jpg
 

 
 
 
 

Ekstremalnym rozwiązaniem jest wybór najmniejszej torebki na rynku, co niejako obliguje do zmniejszenia liczby rzeczy i porządku. Nie polecamy tego sposobu, wszak do kogo zwróciliby się mężczyźni gdyby w środku lasu nagle zabrakłoby im śrubokrętu?


Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2016
pixelpixel