Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

W czym modnie nosić dokumenty...i nie tylko?

2021-01-27
W czym modnie nosić dokumenty...i nie tylko?

 

Są takie zawody lub chociażby takie sytuacje, kiedy musimy mieć ze sobą teczkę z dokumentami, ale nadal chcemy pozostać stylowe i modne. Noszenie zwykłej tekturowej teczki poza torebką z wielu względów jest pomysłem chybionym. Jak więc nosić dokumenty, aby były one bezpieczne, a my jednocześnie wyglądałybyśmy modnie i stylowo?

Format A4 w większości naszych, codziennie noszonych torebek zwyczajnie się nie mieści. To wielkość dobra do shopperek, których jednak nie wybieramy na spotkania firmowe, czy wizyty w urzędach. Ale wielkość i styl da się pogodzić. Jest bowiem naprawdę szeroka paleta torebek w formacie A4 i większym, która będzie idealnie pasować nawet do bardzo eleganckich stylizacji.

Formalnie i z klasą

Jeśli nasze codzienne stylizacje nie mogą być zbyt krzykliwe, najczęściej zdajemy się w nich na kolory takie jak granat, biel, brązy i oczywiście niezastąpioną czerń. W takich wypadkach do stylizacji najlepiej pasować będzie torebka A4 w formie aktówki z dodatkowymi kieszeniami na damskie drobiazgi. Najlepiej jeśli format jest na tyle duży, by nie wyglądał jak gruba teczka z aktami, ale również na tyle zgrabny, by prezentował się dobrze nawet, jeśli nosimy rozmiar „S” i nie jesteśmy wysokie.

 

 

Na wysoki połysk

 

 

Torebka A4 wcale nie musi mieć bardzo formalnej, oficjalnej formy. Torebka w formie kuferka czy torebka w formie eleganckiej shopperki również zmieści niezbędne dokumenty, a może być wykończona – zależnie od stylu naszego outfitu złotem lub srebrem. Jeśli na co dzień musimy poruszać się ze sporym plikiem dokumentów, warto zadbać o to, by torebka miała wystarczająco szerokie ramię i szeroki spód oraz oczywiście posiadała liczne przegrody i zamek błyskawiczny.

 

 

Uniwersalny filc

 

Filcowe torebki zawojowały modę. Są wytrzymałe na tyle, że można w nich nosić ciężkie ładunki i jednocześnie elastyczne tak, że ładnie komponują się zarówno ze stylem casualnowym jak i eleganckim. Co więcej, wybór ludowego czy regionalnego wzoru zwalnia nas nieco z konieczności utrzymywania jednolitego stylu.

 

Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2021

Polecane

pixelpixel