Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Torebki na imprezę andrzejkową

2017-11-17
Torebki na imprezę andrzejkową
Wielkimi krokami zbliżają się Andrzejki, prawdopodobnie najhuczniej świętowane imieniny ze wszystkich, przypadające na noc z 29 na 30 listopada. Zwyczaj świętowania Andrzejek jest dużo starszy, niż można by przypuszczać – pierwsze polskie wzmianki o tym święcie pojawiają się już 1557 roku. Co ciekawe, Andrzejki początkowo miały charakter wyłącznie matrymonialny i przeznaczone były jedynie dla panien na wydaniu, którym wróżby miały przepowiedzieć rychłe zamążpójście lub staropanieństwo. Współcześnie popularność andrzejek nie słabnie, mimo że imię to jest coraz rzadziej nadawane i specjaliści twierdzą, że jest zagrożone wyginięciem. Wciąż jednak w Polsce jest zameldowanych 570 106 mężczyzn o tym imieniu, co oznacza, że każdy z nas zna przynajmniej jednego Andrzeja.  A ponieważ listopad z natury nie napawa optymizmem i nie ma w nim zbyt wielu powodów do świętowania, Andrzejki wydają się być doskonałą okazją do tego, by wyjść spod ciepłego koca i ruszyć w miasto.

Wyjątkowy wieczór wymaga wyjątkowej oprawy, niezależnie od tego czy Andrzejki organizowane są w formie domówki, wyjścia do klubu czy oficjalnego przyjęcia. Każde z tych miejsc rządzi się własnymi prawami, które określają m.in. rodzaj i styl sukienki wieczorowej, jednak jedno jest pewne – żadna stylizacja nie jest kompletna bez odpowiedniej torebki!

Głównym kryterium wyboru torebki wieczorowej jest dopasowanie jej do ubioru. Szczęśliwie czasy, kiedy koniecznością było dobranie tego samego odcienia torby i butów, przeminęły wraz z poprzednim ustrojem. Mimo, że obecnie mamy dużo większą swobodę w kreowaniu wizerunku, wciąż istnieją zasady, którymi warto się kierować. Dziś przedstawiamy kilka torebkowych pewniaków, dzięki którym wszystkie oczy będą zwrócone właśnie na Ciebie!


Klasyka

Klasyczne torebki wieczorowe sprawdzą się w każdej sytuacji i będą służyć przez długie lata. Są ponadczasowe i nie wychodzą z mody przed dekady. To także bezpieczna opcja, kiedy planujesz zaszaleć z sukienką czy butami i potrzebujesz wyciszyć całość pozostałymi dodatkami. No i taka torebka sprawdzi się też, i na ślubie przyjaciółki, i na proszonym obiedzie u przyszłych teściów, warto więc mieć taki model zawsze pod ręką. Klasyczna torebka wizytowa to inwestycja.

Granatowa kopertówka torebka wizytowa

https://evangarda.pl/pol_pl_Granatowa-kopertowka-torebka-wizytowa-3788_1.jpg
https://evangarda.pl/pol_pl_Granatowa-kopertowka-torebka-wizytowa-3788_4.jpg


Szara metaliczna torebka wizytowa


https://evangarda.pl/pol_pl_Szara-metaliczna-torebka-wizytowa-2225_2.jpg
Satyna

Podobnie jak w przypadku klasycznych torebek, te wykonane z satyny nigdy nie wychodzą z mody. Być może to kwestia subtelnego połysku lub dostojnego efektu, jaki daje ten typ materiału, jednak satynowe modele to crème de la crème wśród torebek wizytowych.

Bordowa falowana torebka wizytowa z satyny

https://evangarda.pl/pol_pl_Bordowa-falowana-torebka-wizytowa-z-satyny-2920_1.jpg
https://evangarda.pl/pol_pl_Bordowa-falowana-torebka-wizytowa-z-satyny-2920_6.jpgCzarna drapowana torebka wizytowa z satyny

https://evangarda.pl/pol_pl_Czarna-drapowana-torebka-wizytowa-z-satyny-2244_1.jpg

Torebka wizytowa z karbowaną plecionką błękit królewski


https://evangarda.pl/pol_pl_Torebka-wizytowa-z-karbowana-plecionka-turkusowa-3847_5.jpg
Puzderka

Modele stylizowane na niewielkie pudełeczka i szkatułki na biżuterię, cieszą się od kilku sezonów niesłabnącym uznaniem. Nic dziwnego, ich geometryczny kształt i ostro zakończone krawędzie od razu rzucają się w oczy. Stanowią doskonałe uzupełnienie zarówno małej czarnej, jak i iście balowej kreacji.

Czarno-srebrna luksusowa torebka wizytowa

https://evangarda.pl/pol_pl_Czarno-srebrna-luksusowa-torebka-wizytowa-3791_1.jpg


https://evangarda.pl/pol_pl_Czarno-srebrna-luksusowa-torebka-wizytowa-3791_6.jpg

Efektowna torebka wieczorowa szkatułka biały ze srebremCekiny i kamienie

Torebki bogato zdobione cekinami i kamieniami to dodatki, które mają swoje lepsze i gorsze sezony, jednak za każdym razem gdy wracają do łask fashionostów, robią to w wielkim stylu. Wszystko wskazuje na to, że te modele wciąż są na fali wznoszącej i tegoroczny karnawał również będzie stał pod znakiem cekinów i świecidełek.  Nic zatem nie stoi na przeszkodzie, żebyś wcieliła ten trend w życie już teraz. Pamiętaj jednak, że takie torby nie znoszą konkurencji – mała czarna będzie dla nich idealnym tłem.


Złota torebka wizytowa z drobnych cekinów

https://evangarda.pl/pol_pl_Zlota-torebka-wizytowa-z-drobnych-cekinow-2238_1.jpg

https://evangarda.pl/pol_pl_Zlota-torebka-wizytowa-z-drobnych-cekinow-2238_4.jpgCzarna torebka wizytowa szkatułka z cekinami

https://evangarda.pl/pol_pl_Czarna-torebka-wizytowa-szkatulka-z-cekinami-700_4.jpg


Niezwykła torebka wizytowa w kształcie jabłuszka złota

Niezwykła torebka wizytowa w kształcie jabłuszka złota
Pokaż więcej wpisów z Listopad 2017
pixelpixel