Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Robimy porządek - organizery do damskich torebek

2021-02-23
Robimy porządek - organizery do damskich torebek

 

Co to takiego..... skrywa nasze tajemnice, a w jej wnętrzu znaleźć można (podobno) nawet Atlantydę? Odpowiedzią jest oczywiście damska torebka. Jest z nami zawsze - podczas wyjść na imprezę, na spacer, do pracy czy na zakupy. Nawet w domu, zawsze jest w zasięgu naszego wzroku. W ostatnich sezonach bardzo popularna jest torebka posiadająca jedną komorę, do której wrzucamy wszystko co zazwyczaj nosimy przy sobie. Brak kieszonek, lub ich niewielka ilość sprawiają, że panuje w niej okropny nieład i chaos.

 

Damska torebka - czarna dziura czy artystyczny nieład?

To, że Panie uwielbiają torebki nie jest żadną tajemnicą. Jest nią jednak na pewno to, co się w nich kryje. Klucze, długopisy, dokumenty, telefon, kosmetyki i mnóstwo innych, oczywiście niezbędnych dla naszego przeżycia rzeczy i bibelotów, bez których nie wyobrażamy sobie wyjścia z domu, choć często nie zdajemy sobie nawet sprawy z tego, że mamy je w torebce. Co jednak, gdy musimy pilnie znaleźć klucze lub telefon wrzucone do wnętrza torebki? Wtedy okazuje się, że jest ona jak czarna dziura, która pochłania wszystko co się do niej włożyło i za żadne skarby świata nie chce oddać akurat tego na czym nam zależy. Jak temu zaradzić?

 

Filcowy organizer do torebki - niezbędnik każdej z nas

Organizer jest lekiem na ból głowy, gdy szukamy w pośpiechu dzwoniącego telefonu wrzuconego do torebki, lub gdy dzierżąc w dłoni reklamówkę z zakupami próbujemy znaleźć klucz do drzwi wejściowych, aby dostać się do domu.

Wykonane z ekologicznego filcu organizery uporządkują przestrzeń w torebce, dając nam dodatkową wolną przestrzeń, której ilością będziemy zadziwione. Wyposażone w kieszonki organizery sprawią, że każda rzecz znajdująca się w naszej torebce będzie miała swoje określone miejsce. Wysokiej jakości wykonanie oraz trwały nadruk jednostronny w technologii full kolor sprawiają, że organizer można wyjąć z torebki w razie konieczności bez żadnego problemu. Znajdujący się z boku karabińczyk, pozwala na przypięcie go do torby, aby przez przypadek się nie przemieścił.

Kiedy już wnętrze naszej torebki będzie uporządkowane, warto pamiętać, aby sam organizer zawsze był czysty i elegancki. Wykonany z filcu wymaga starannie dobranej pielęgnacji. Gdy nie jest możliwe usunięcie plam za pomocą czyszczenia na sucho i konieczne jest wypranie go, warto pamiętać o kilku kwestiach. Optymalna temperatura wody do prania i płukania nie może być wyższa niż 40 stopni Celsjusza. Środkiem piorącym, jakiego należy użyć jest środek do prania wełny. Po wypraniu nie wykręcamy ani nie wyżymamy.

Pokaż więcej wpisów z Luty 2021
pixelpixel