Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Robimy porządek - organizery do damskich torebek

2021-02-23
Robimy porządek - organizery do damskich torebek

 

Co to takiego..... skrywa nasze tajemnice, a w jej wnętrzu znaleźć można (podobno) nawet Atlantydę? Odpowiedzią jest oczywiście damska torebka. Jest z nami zawsze - podczas wyjść na imprezę, na spacer, do pracy czy na zakupy. Nawet w domu, zawsze jest w zasięgu naszego wzroku. W ostatnich sezonach bardzo popularna jest torebka posiadająca jedną komorę, do której wrzucamy wszystko co zazwyczaj nosimy przy sobie. Brak kieszonek, lub ich niewielka ilość sprawiają, że panuje w niej okropny nieład i chaos.

 

Damska torebka - czarna dziura czy artystyczny nieład?

To, że Panie uwielbiają torebki nie jest żadną tajemnicą. Jest nią jednak na pewno to, co się w nich kryje. Klucze, długopisy, dokumenty, telefon, kosmetyki i mnóstwo innych, oczywiście niezbędnych dla naszego przeżycia rzeczy i bibelotów, bez których nie wyobrażamy sobie wyjścia z domu, choć często nie zdajemy sobie nawet sprawy z tego, że mamy je w torebce. Co jednak, gdy musimy pilnie znaleźć klucze lub telefon wrzucone do wnętrza torebki? Wtedy okazuje się, że jest ona jak czarna dziura, która pochłania wszystko co się do niej włożyło i za żadne skarby świata nie chce oddać akurat tego na czym nam zależy. Jak temu zaradzić?

 

Filcowy organizer do torebki - niezbędnik każdej z nas

Organizer jest lekiem na ból głowy, gdy szukamy w pośpiechu dzwoniącego telefonu wrzuconego do torebki, lub gdy dzierżąc w dłoni reklamówkę z zakupami próbujemy znaleźć klucz do drzwi wejściowych, aby dostać się do domu.

Wykonane z ekologicznego filcu organizery uporządkują przestrzeń w torebce, dając nam dodatkową wolną przestrzeń, której ilością będziemy zadziwione. Wyposażone w kieszonki organizery sprawią, że każda rzecz znajdująca się w naszej torebce będzie miała swoje określone miejsce. Wysokiej jakości wykonanie oraz trwały nadruk jednostronny w technologii full kolor sprawiają, że organizer można wyjąć z torebki w razie konieczności bez żadnego problemu. Znajdujący się z boku karabińczyk, pozwala na przypięcie go do torby, aby przez przypadek się nie przemieścił.

Kiedy już wnętrze naszej torebki będzie uporządkowane, warto pamiętać, aby sam organizer zawsze był czysty i elegancki. Wykonany z filcu wymaga starannie dobranej pielęgnacji. Gdy nie jest możliwe usunięcie plam za pomocą czyszczenia na sucho i konieczne jest wypranie go, warto pamiętać o kilku kwestiach. Optymalna temperatura wody do prania i płukania nie może być wyższa niż 40 stopni Celsjusza. Środkiem piorącym, jakiego należy użyć jest środek do prania wełny. Po wypraniu nie wykręcamy ani nie wyżymamy.

Pokaż więcej wpisów z Luty 2021

Polecane

Organizer do torebki damskiej filcowy Kolorowa Ceramika

Organizer do torebki damskiej filcowy Kolorowa Ceramika

46,90 zł brutto33,90 zł brutto33.90 pkt.
Organizer do torebki damskiej filcowy Kolorowe Trójkąty

Organizer do torebki damskiej filcowy Kolorowe Trójkąty

46,90 zł brutto33,90 zł brutto33.90 pkt.
pixelpixel