Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Portfel męski na prezent

2017-11-24
Portfel męski na prezent
Mikołajki zbliżają się wielkimi krokami a wraz z nimi pojawia się odwieczne pytanie – co kupić w prezencie? Z naszego wieloletniego doświadczenia wynika, że najwięcej problemów stwarza prezent dla mężczyzn w naszym otoczeniu, zarówno tym najbliższym, jak i nieco dalszym. Istnieje kilka sprawdzonych i klasycznych prezentów, które co roku przewijają się w zestawieniach typu „Top 10 mikołajkowych prezentów dla mężczyzny”, jednak my od dawna jesteśmy wierni jednemu z nich – portfelowi. Dlaczego?

Głównie dlatego, że z portfelem jest trochę jak z damską torebką, powinien być dopasowany do okazji. Codzienny portfel może się sprawdzać w wielu sytuacjach, jednak czasem okazja wymaga wyjątkowej oprawy. Nawet, jeśli męski portfel większość czasu spędza w torbie czy kieszeni marynarki, to kiedy w końcu zostanie wyciągnięty, automatycznie staje się wizytówką właściciela. A z portfela, tak jak z butów można naprawdę wiele wyczytać.

https://evangarda.pl/pol_pl_Elegancki-portfel-meski-z-naturalnej-skory-licowej-brazowy-5251_5.jpg

Zanim zdecydujesz się kupić portfel w prezencie, pomyśl chwilę o osobie, którą zamierzasz obdarować. Czy preferuje miejski, czy bardziej elegancki styl? Lubi mieć wszystko uporządkowane, czy hołduje zasadzie, że rzeczy to tylko przedmioty i nie przywiązuje do nich dużej wagi. Częściej korzysta z karty, czy woli chować drobne po kieszeniach? Wbrew pozorom, wszystkie te szczegóły mają znaczenie. Całkiem spora grupa mężczyzn nie wyobraża sobie, aby trzymać portfel w innym miejscu niż tylna kieszeń spodni, chociaż szczerze mówiąc, nie jest to ani zbyt estetyczne, ani praktyczne. Jeśli masz w swoim otoczeniu taki „egzemplarz”, poszukaj niewielkiego portfela, który z łatwością schowa się w kieszeni.

https://evangarda.pl/pol_pl_Zgrabny-portfel-meski-skora-naturalna-jasny-braz-5248_6.jpg

Jeśli osoba, którą chcesz obdarować jest kierowcą, pomyśl nad większym modelem z dużą ilością przegródek i schowków, który pomieści dowód rejestracyjny, prawo jazdy i wszystkie inne niezbędne dokumenty. Często jest tak, że niepozorny na pierwszy rzut oka męski portfel, jest odzwierciedleniem damskiej torebki i znajduje się w nim minicentrum dowodzenia. Idealny portfel zmieści dokładnie to, czego oczekuje od niego właściciel, warto więc wykazać się spostrzegawczością i znajomością zwyczajów mężczyzny, którego zamierzamy obdarować.

Wybierając portfel warto też zwrócić uwagę na kilka technicznych kwestii. Jedną z ważniejszych pod kątem trwałości portfela jest materiał z jakiego został wykonany. Najbardziej eleganckie i najtrwalsze są te zrobione ze skóry licowej. Nie przecierają się ani nie drą, a skóra wraz z wiekiem nabiera coraz bardziej szlachetnej barwy. Dodatkowo, portfele skórzane nie mają tendencji do odkształcania się i deformowania, co jest szczególnie ważne w przypadku, gdy sporo w nim kart czy monet. Kolejna sprawa to szwy, niepozorne, acz niezwykle istotne dla trwałości portfela elementy. Szwy powinny być równo prowadzone, bez jakichkolwiek przerw czy uskoków. Również nici, których użyto do szycia są nie bez znaczenia – powinny być solidne, mocne i dość grube.

Kilka propozycji portfeli męskich od nas :)

Elegancki portfel męski z naturalnej skóry licowej brązowy

https://evangarda.pl/pol_pl_Elegancki-portfel-meski-z-naturalnej-skory-licowej-brazowy-5251_6.jpg

Zgrabny portfel męski skóra naturalna jasny brąz

https://evangarda.pl/pol_pl_Zgrabny-portfel-meski-skora-naturalna-jasny-braz-5248_1.jpg


Zgrabny portfel męski z naturalnej skóry cielęcej czarny

https://evangarda.pl/pol_pl_Zgrabny-portfel-meski-z-naturalnej-skory-cielecej-czarny-5256_3.jpg

https://evangarda.pl/pol_pl_Zgrabny-portfel-meski-z-naturalnej-skory-cielecej-czarny-5256_5.jpg

Luksusowy portfel męski z naturalnej skóry brązowy

https://evangarda.pl/pol_pl_Luksusowy-portfel-meski-z-naturalnej-skory-czarny-5254_2.jpg

https://evangarda.pl/pol_pl_Luksusowy-portfel-meski-z-naturalnej-skory-czarny-5254_8.jpg

Komfortowy czarny męski portfel z naturalnej skóry

https://evangarda.pl/pol_pl_Komfortowy-czarny-meski-portfel-z-naturalnej-skory-5260_1.jpg

https://evangarda.pl/pol_pl_Komfortowy-czarny-meski-portfel-z-naturalnej-skory-5260_2.jpg

 
Pokaż więcej wpisów z Listopad 2017
pixelpixel