Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Plastic is fantastik!

2018-04-22
Plastic is fantastik!
Niezależnie od tego czy jesteś fanką naturalnych tkanin, takich jak bawełna, len, czy uwielbiasz eksperymentować z różnorodnymi fakturami i materiałami, z pewnością nie przejdziesz obojętnie obok trendu lansowanego w ostatnich tygodniach. Moda wykorzystująca PCV i plastik to nie żart – to must have dla wszystkich wielbicielek mody.

Szał na wykorzystanie sztucznych tworzyw w modzie zdominował lata 60. ubiegłego wieku. Dzięki nieprawdopodobnemu rozwoju technologii i przemysłu chemicznego, było czymś naturalnym, że zaczęto wykorzystywać ich zdobycze do celów użytkowych, w tym mody. Nic więc dziwnego, że ikonami tamtych czasów stały się plastikowe płaszcze przeciwdeszczowe, kapelusze czy torebki. Przyznajemy, że powrót tego trendu i to z taką siłą, nawet dla nas jest pewnym zaskoczeniem, jednak w modzie, tak jak w przyrodzie, nic nie ginie – i wygląda na to, że historia znowu zatoczyła koło.

Najnowsze kolekcje światowych projektantów pokazują, że nie folgują oni swoim wizjom. Plastik i PCV królują w wiosennych lookbookach, wypierając inne wiosenne trendy. Plastikowe jest niemal wszystko – buty, dodatki, torebki ubrania. Niemniej, warto zaznaczyć, że plastikowa stylizacja to odważna i ekstrawagancka opcja, jeśli więc nie jesteś pewna czy to trend dla Ciebie, warto byś zaczęła od dodatków.

To co jest największą zaletą plastikowej, przezroczystej torebki, może też być jej wadą, zwłaszcza, jeśli mamy w zwyczaju wrzucać do jej wnętrza wszystko, co nawinie się pod ręką. Dlatego właśnie decydując się na kupno transparentnego modelu, musisz mieć świadomość, że taki wybór zobowiązuje. Założeniem tego typu torebki jest przede wszystkim to, że wszyscy mogą bez problemu dostrzec jej zawartość. Takie rozwiązanie ma też swoje dobre strony i jest przede wszystkim szalenie praktyczne. Ile razy bezskutecznie szukałaś kluczy, telefonu czy pomadki, nawet jeśli Twoja torebka na pierwszy rzut oka nie wyglądała na przepastną? Możesz być pewna, że w torbie z przezroczystego tworzywa Ci to nie grozi – od razu zlokalizujesz to, czego potrzebujesz. Co więcej, przezroczysta torebka wymusza utrzymywanie w niej względnego porządku i przemyślanego doboru wrzucanych do niej rzeczy. To może okazać się szczególnie przydatne tym z Was, które taszczą ze sobą wszystko – od najpotrzebniejszych rzeczy po śrubokręt i lewarek :)

TOREBKA DELISE 2W1 1787 POMADKI

https://evangarda.pl/pol_pm_TOREBKA-DELISE-2W1-1787-POMADKI-5781_1.jpg

TOREBKA DELISE 2W1 PUDROWY RÓŻ
https://evangarda.pl/pol_pm_TOREBKA-DELISE-2W1-1079-PUDROWY-ROZ-5098_1.jpg


TOREBKA DELISE 2W1 SZARA GŁADKA
https://evangarda.pl/pol_pm_TOREBKA-DELISE-2W1-1056-SZARA-GLADKA-5049_1.jpg

TOREBKA DELISE 2W1 BULDOGI


https://evangarda.pl/pol_pm_TOREBKA-DELISE-2W1-1081-BULDOGI-5042_1.jpg

Jeśli jednak, z różnych względów, nie masz ochoty eksponować zawartości swojej torebki, a mimo to, pociąga Cię plastikowy trend, mamy na to doskonałe rozwiązanie. Część projektantów uznała (słusznie zresztą), że kobiety, jako niezwykle zmienne istoty, mogą mieć ochotę na dwie skrajne rzeczy jednocześnie. Biorąc to pod uwagę, wyposażyli swoje plastikowe, przezroczyste torby w dedykowane im tekstylne wkładki, dzięki którym możesz ukryć swoje osobiste rzeczy i jednocześnie cieszyć się wymarzoną torbą z PCV. Sprytne, nieprawdaż? Farbotka poszła o krok dalej – odpinana wkładka nadaje się nie tylko do wpięcia wewnątrz torebki i ukrycia przedmiotów. Dzięki doczepianemu paskowi możesz ją równie dobrze nosić jako oddzielną torbę na ramię lub kopertówkę. Takie wielowymiarowe podejście do tematu naprawdę bardzo nam się podoba.

https://evangarda.pl/data/include/cms/BLOG/torebkiprzezroczyste.jpg

Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2018
pixelpixel