Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Męskie torby (nie tylko) na laptopa – wielozadaniowość i wyjątkowy styl

2020-04-02
Męskie torby (nie tylko) na laptopa – wielozadaniowość i wyjątkowy styl
Świat męskich dodatków rządzi się własnymi prawami, dlatego idealna torba powinna być multifunkcyjna i dotrzymywać kroku ich właścicielom każdego dnia. Nic więc dziwnego, że męskie torby coraz częściej projektowane są tak, by doskonale sprawdzać się w wielu różnych sytuacjach i do minimum ograniczyć konieczność noszenia dodatkowych akcesoriów. Dlatego dziś przedstawiamy Wam multifunkcyjne torby do zadań specjalnych – torby, które zmieniają swoje przeznaczenie w zależności od Twoich potrzeb.

Współczesne torby na laptopa w niczym nie przypominają swoich zgrzebnych pierwowzorów sprzed kilkunastu lat – ciężkich, wykonanych ze sztucznych tworzyw i wyjątkowo niepraktycznych pokrowców. Różnicę pomiędzy nimi widać już na pierwszy rzut oka – począwszy od formy, na wykorzystaniu zupełnie innych materiałów kończąc. Przede wszystkim współczesne torby na laptopy nie służą już wyłącznie przenoszeniu komputerów – doskonale bowiem sprawdzą się także jako torby na co dzień lub torby weekendowe. Wszystko dzięki zmodyfikowanemu fasonowi, inspirowanemu klasyczną, męską torbą – wystarczyła drobna zmiana, by tradycyjna torba na laptopa stała się prawdziwie wielozadaniowym dodatkiem.

Zacznijmy od fasonu, bowiem to on odgrywa tu kluczową rolę. Poszerzenie komory głównej, przy jednoczesnym zachowaniu standardowych wymiarów pozwala na wygodne przenoszenie laptopa oraz wszystkich innych, niezbędnych przedmiotów. Dlatego z powodzeniem schowasz do niej nie tylko komputer, ale także dokumenty, książki i notatniki, słowem – wszystkie niezbędne na co dzień przedmioty. Istotna zmiana dotyczy także organizacji – współczesne torby na laptopa wyposażone są w szereg przydatnych przegródek, schowków, kieszonek i dodatkowych komór, by umożliwić maksymalne zagospodarowanie dostępnej przestrzeni. Dzięki temu, wszystkie długopisy, klucze i telefony wreszcie mają swoje miejsce, a Ty nie tracisz czasu na szukanie ich w czeluściach torby.

Ostatnia kwestia dotyczy materiałów – zastąpienie nylonu i sztucznych materiałów wysokogatunkową skórą lub skórą ekologiczną to strzał w dziesiątkę. Dzięki temu nowoczesne torby na laptopa nie tylko doskonale się prezentują, ale przede wszystkim doskonale sprawdzają się w roli dodatku, który pasuje do każdej codziennej stylizacji – zarówno biznesowej, jak i bardziej casualowej.  

https://evangarda.pl/pol_pl_Skorzana-torba-meska-czarna-dwie-komory-kieszonki-6811_1.jpg
https://evangarda.pl/pol_pl_Torba-meska-codzienna-na-ramie-ciemny-braz-6807_2.jpg
https://evangarda.pl/pol_pl_Torba-meska-na-ramie-jasny-braz-6805_4.jpg


https://evangarda.pl/pol_pl_Meska-torba-na-laptopa-granatowa-6718_5.jpg
Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2020
pixelpixel