Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Kobiece talizmany szczęścia - czerwone torebki i dodatki

2017-05-05
Kobiece talizmany szczęścia - czerwone torebki i dodatki


Tegoroczna wiosna jakoś nie chce się rozkręcić i mimo, że ciężko w to uwierzyć, mamy już początek maja. Chociaż miesiąc zaczął się niepozornie, a kasztany nie zdążyły zakwitnąć, jest grupa, która na myśl o maju drżała już we wrześniu. Maturzyści, to o Was mowa!

Z przesądami maturalnymi jest tak, jak ze wszystkimi innymi zabobonami – teoretycznie się nie wierzy, w praktyce trochę strach zaryzykować. Niemniej jedno jest pewne - wszelkie słonie z podniesioną trąbą i magiczne kamienie na nic się zdadzą, jeśli nie będziesz miała gdzie ich schować. Czasy, kiedy do sal egzaminacyjnych można było wnosić przepastne torby wypełnione repetytoriami i wielkimi maskotkami, bezpowrotnie minęły. Teraz egzaminatorzy pozwalają  mieć przy sobie minimum rzeczy, a torby o zbyt dużych gabarytach z marszu traktowane są jak potencjalna przechowalnia ściąg. W efekcie, co roku w rogu sal gimnastycznych piętrzy się stos wielkich toreb, które nie przeszły ostrej selekcji. Chcesz tego uniknąć i oszczędzić sobie stresu? Potrzebujesz minitorebki, która nie tylko pomieści kalkulatory, spory zapas długopisów i dowód osobisty, ale także wszelkiej maści gadżety przynoszące szczęście. Poza tym, fajna torebka sama w sobie działa jak amulet – wyglądając dobrze czujesz się pewniej, a tego typu torebka przyda Ci się na wiele różnych okazji, nie tylko na jeden z najważniejszych egzaminów w Twoim życiu.


Nieśmiertelna czerwień

https://evangarda.pl/pol_pm_Pikowana-torebka-damska-na-ramie-czerwona-836_6.jpg


Czerwony kolor jest niekwestionowanym sprzymierzeńcem podczas egzaminu dojrzałości. Popularność czerwonej bielizny i studniówkowych podwiązek nie maleje, mimo rosnącego z roku na rok odsetka niezdanych matur. Podejrzewamy, że nie jest to jednak kwestia małej skuteczności wspomnianych rzeczy. Jeśli jesteś świetnie przygotowana, ale chcesz zapewnić sobie szczęście na maksymalnym poziomie, pójdź o krok dalej i zdecyduj się na czerwień w dodatkach. Chociaż matura rządzi się swoimi prawami i wymaga odpowiedniego, galowego ubioru, to na uzupełnienie stylizacji intensywnym kolorem powinien przymknąć oko nawet najbardziej konserwatywny profesor.
Czerwona torebka jest także świetnym uzupełnieniem wielu kreacji, a w przypadku późniejszego świętowania zdanej (oby!) matury, może okazać się niezastąpiona do Twojej imprezowej sukienki.

NUCELLE Topowa listonoszka z połyskiem Czerwona
https://evangarda.pl/data/gfx/pictures/large/3/5/3253_1.jpg

Pikowana torebka damska na ramię czerwona
https://evangarda.pl/pol_pl_Pikowana-torebka-damska-na-ramie-czerwona-836_1.jpg

Niewielka damska torebka na telefon Czerwona
https://evangarda.pl/pol_pl_Niewielka-damska-torebka-na-telefon-Czerwona-2786_1.jpg

Badania mówią, że jednymi z przedmiotów, które najczęściej uważamy za szczęśliwe są różnego rodzaju elementy biżuterii. Większą popularność mają tylko królicze łapki i starte zęby kobry, ale z tym nie polemizujemy. Warto jednak przy tym wspomnieć, że większość z tych rzeczy nabywa „magicznych” właściwości głównie dzięki myśleniu życzeniowemu. A to sprowadza się do jednego – wybierz jakikolwiek przedmiot i uwierz w to, że przyniesie Ci szczęście, a tak się stanie. Dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, żeby Twoim amuletem stało się coś, co sama sobie wybierzesz. Zresztą sama spójrz: biżuteria + czerwień + Twoje dobre nastawienie = pełen sukces. To nie może się nie udać.  Podczas egzaminu maturalnego czy rozmowy o pracę, dzięki temu poczujesz się znacznie pewniej. Rozważania nad praktycznością tych przedmiotów nie powinny zawracać Ci głowy, gdy będziesz dobierać swój strój i dodatki. Możemy Cię zapewnić, że biżuteryjne amulety to naprawdę dobra i praktyczna inwestycja. Przyda Ci się także wtedy, gdy będziesz potrzebowała metafizycznego wsparcia, a szczęśliwy pluszak z dzieciństwa przestanie wystarczać.


https://evangarda.pl/data/include/cms/BLOG/czerwona_torebka.jpg

Pierścionek z czerwonych kryształków Bajkowy Kwiat


https://evangarda.pl/pol_pl_Pierscionek-z-czerwonych-krysztalkow-Bajkowy-Kwiat-3690_1.jpg

Bransoletka z charmsami czerwona

https://evangarda.pl/pol_pm_Bransoletka-z-charmsami-czerwona-2508_1.jpg

Okazały długi naszyjnik z dużym czerwonym kamieniem

https://evangarda.pl/pol_pm_Okazaly-dlugi-naszyjnik-z-duzym-czerwonym-kamieniem-373_1.jpg

 

Skórzana bransoleta z dużym czerwonym kamieniem

https://evangarda.pl/pol_pm_Skorzana-bransoleta-z-duzym-czerwonym-kamieniem-783_1.jpg

 

Komplet biżuterii z czerwono-brązowymi kamieniami: bransoletka i kolczyki

https://evangarda.pl/pol_pm_Komplet-bizuterii-z-czerwono-brazowymi-kamieniami-bransoletka-i-kolczyki-782_1.jpg

Pokaż więcej wpisów z Maj 2017
pixelpixel