Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Do ślubu z torebką - jakie torebki nadadzą się na tę okazję?

2020-08-04
Do ślubu z torebką - jakie torebki nadadzą się na tę okazję?
Czy Panna Młoda powinna w dniu ślubu mieć przy sobie torebkę? Oczywiście, powiedzą niektórzy. W końcu torebka jest nieodłącznym elementem każdego damskiego outfitu. Oponenci tego podejścia uważają natomiast, że torebka może popsuć całą ślubną stylizację. Kto ma rację?


Co musi mieć Panna Młoda przy sobie w dniu ślubu?

Niezależnie od tego co mamy na sobie, niezależnie od rodzaju przyjęcia i okoliczności, kobieta powinna mieć przy sobie chusteczki. Otarcie łez, nosa, czasem usunięcie zabrudzenia z dłoni – w przypadku jasnych ubrań nie ma mowy o braku chusteczki „pod ręką”. Dodatkowo w dniu ślubu akurat te chusteczki mogą się przydać do usunięcia z policzka szminki, jaką podczas składania życzeń, może Pannę Młodą „poczęstować” jakaś mniej frasobliwa ciocia. Poza tym warto w torebce mieć pomadkę, chusteczkę nawilżaną, miętówkę czy spray odświeżający oddech, być może również jakiś rodzaj chustek matujących, które przydadzą się zwłaszcza u par biorących ślub w upał.

A może torebka druhny powinna być większa?

Niektóre Panny Młode decydują się na oddanie wszystkich swoich rzeczy do torebki świadkowej. Niestety, w praktyce świadkowa czy druhna technicznie nie mają możliwości stąpania krok w krok za Panną Młodą. Trudno wyobrazić sobie, że Panna Młoda woła co chwilę druhnę, prosząc o chusteczkę, np. w trakcie składania życzeń.


Jaka torebka do ślubu?

Podstawowe cechy idealnej torebki ślubnej to niewielki rozmiar, doskonałe dopasowanie kolorystyczne i estetyczne do sukienki oraz wygodny uchwyt. Jeśli suknia jest np. wąska i długa sprawdzi się kopertówka, do sukien w literę „A" na pewno bardziej pasować będzie torebka w kształcie szkatułki. Aby torebka nie przeszkadzała w trakcie przyjęcia weselnego, dobrze, by miała uszko, za pomocą którego Młoda Pani będzie mogła ją przewiesić na nadgarstku. Jeśli zaś chodzi o materiał zawsze sprawdzi się satyna, która może być dodatkowo zdobiona cekinami czy dżetami. Ważne, by do sukienek o bardzo delikatnych materiałach nie dobierać torebek, których elementy mogą uszkodzić kreację. Wygodna i praktyczna torebka do ślubu, może nam później towarzyszyć przy innych okazjach, dodając elegancji różnym kreacjom.

Torebka wizytowa szkatułka z kryształkami biała

https://evangarda.pl/pol_pl_Torebka-wizytowa-szkatulka-z-krysztalkami-biala-6995_1.jpg

Biała torebka wizytowa na ślub na wesele

Biała torebka wizytowa na ślub na wesele

Torebka wizytowa kopertówka z plecionką srebrna

https://evangarda.pl/pol_pl_Torebka-wizytowa-kopertowka-z-plecionka-srebrna-6988_1.jpg

Torebka wizytowa szkatułka z dżetami lekko złamana biel

https://evangarda.pl/pol_pl_Torebka-wizytowa-kopertowka-z-plecionka-zlota-6989_1.jpg

Biała szkatułka torebka wizytowa z połyskiem


Biała szkatułka torebka wizytowa z połyskiem

Torebka wizytowa szkatułka satynowa srebrna

https://evangarda.pl/pol_pl_Torebka-wizytowa-szkatulka-satynowa-srebrna-6858_1.png

Satynowa torebka wizytowa szkatułka jasny ecru

Satynowa torebka wizytowa szkatułka jasny ecru

Biała torebka wizytowa szkatułka Kryształowy Kwiat

https://evangarda.pl/pol_pl_Biala-torebka-wizytowa-szkatulka-Krysztalowy-Kwiat-6385_1.png

Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2020

Polecane

pixelpixel