Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge
2016-04-22

Dbamy o bezpieczeństwo zakupów w naszym sklepie!

Dbając o zaufanie naszych Klientów oraz wszystkich osób odwiedzających nasz sklep, stale poprawiamy bezpieczeństwo korzystania z naszych stron. Chcemy, abyście czuli się u nas pewnie i nie obawiali się, że Wasze dane zostaną skradzione, sprzedane lub udostępnione nieuprawnionym podmiotom.
Jak to robimy?
Przede wszystkim działamy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

1. Nasza firma zarejestrowana jest w ogólnokrajowym rejestrze zbiorów danych osobowych prowadzonym przez Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (GIODO) pod numerem księgi: 162132.
Zawsze możesz nas sprawdzić i zobaczyć komu i na jakiej podstawie udostępniamy zebrane przez nas dane.
Chcesz wiedzieć więcej ? kliknij w poniższy obrazek.


GIODO


2. Dbamy o prawa wszystkich naszych Klientów, stosując się ściśle do zapisów naszego Regulaminu Sklepu Internetowego opracowanego przez zespół najlepszych prawników z Rzetelnej Grupy Sp. z o.o., która na co dzień zajmuje się zagadnieniami z zakresu prawa gospodarczego, prawa spółek handlowych, prawa konsumenckiego, praw autorskich oraz ochrony danych osobowych.
Więcej na temat Rzetelnej Grupy możesz przeczytać klikając w poniższy obrazek:Rzetelna Grupa


Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz mieć pewność, że w naszym Regulaminie nie znajdziesz zapisów niezgodnych z prawem i naruszających jakikolwiek interes i dobro Klienta.
Co więcej, ściśle stosujemy do każdego zapisu znajdującego się w naszym Regulaminie, Polityce Prywatności oraz innych dokumentach prawnych naszej firmy.
Certyfikat dbałości o prawa Klienta wystawiony dla sklepu Evangarda.pl możesz sprawdzić tutaj:


Certyfikat regulaminu dla sklepu internetowego Evangarda.pl


3. Stale śledzimy i stosujemy się do zmian w przepisach prawnych, uczestniczymy w szkoleniach, prezentacjach i webinarach z zakresu prawa konsumenckiego, ochrony danych osobowych, prawa gospodarczego, podatkowego, autorskiego itp.


4. Wchodząc na strony naszego sklepu możesz być pewna/y, że dane jakie nam przekazujesz są zupełnie bezpieczne. Zapewnia Ci to Certyfikat SSL, jakim zabezpieczony jest nasz serwis, chroniąc przesyłane drogą elektroniczną dane i szyfrując połączenia do 256 bitów pomiędzy serwerem i połączonym z nim komputerem z dowolną przeglądarką internetową. Certyfikaty SSL CERTUM wydawane są zgodnie ze światowymi standardami WebTrust, co czyni je zaufanymi w skali globalnej we wszystkich uznanych przeglądarkach internetowych.
Możesz to zobaczyć zerkając na pasek swojej przeglądarki u góry strony. Będzie tam widoczna kłódka oraz prefiks: https poprzedzający adres internetowy serwisu.
Zwróć na to szczególną uwagę, zwłaszcza na stronach logowania do sklepu, rejestracji lub składania zamówienia, czyli wszędzie tam, gdzie podajesz swoje dane osobowe.
Nasz certyfikat został wydany przez CERTUM PCC ? Powszechne Centrum Certyfikacji ? największy polski urząd certyfikacyjny, wpisany pod nr 1 w rejestrze kwalifikowanych podmiotów świadczących usługi certyfikacyjne w Polsce. CERTUM jest pierwszym urzędem w Europie Środkowej (i jednym z pierwszych 15 na całym świecie), który zdobył certyfikat WebTrust.
CERTUM PCC jest też najstarszym i największym powszechnym centrum certyfikacji w Polsce, obsługującym klientów z ponad 50 krajów świata. Wśród nich są zarówno wielkie korporacje, banki, duże i średnie sklepy internetowe, małe wyspecjalizowane firmy, jak i instytucje administracji publicznej.
Właścicielem CERTUM PCC jest Asseco Data Systems S.A. - wieloprofilowa spółka z sektora IT, która produkuje i rozwija oprogramowanie, m.in. dla sektora leasingowego oraz samorządów, dostarcza infrastrukturę informatyczną, oferuje centra danych, szkolenia i systemy zarządzania kapitałem ludzkim, specjalizuje się także w usługach bezpieczeństwa i zaufania danych oraz komunikacji masowej. Jest też czołową firmą na rynku usług certyfikacyjnych związanych z podpisem elektronicznym, a także największym Domem Oprogramowania PKI (ang. Public Key Infrastructure) w Polsce. Infrastruktura Klucza Publicznego, którą posługuje się CERTUM ? Powszechne Centrum Certyfikacji, jest rozwiązaniem autorskim, stworzonym we współpracy z kadrą naukową Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego oraz niezależnymi ekspertami z zakresu kryptografii.

Zobacz nasze zabezpieczenia klikają w poniższą pieczęć.


Certyfikat CERTUM

Znajdują się tu zawsze aktualne dane z bieżącą datą.


Zatem, możesz być pewna/y, że możesz nam zaufać i wierzymy, że tak jest!

pixelpixel