Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Co Twoja torebka mówi o Tobie?

2016-06-10
Co Twoja torebka mówi o Tobie?

Co Twoja torebka mówi o Tobie?

Może zabrzmi to dziwnie, ale sposób w jaki nosisz swoją torebkę i model, jaki preferujesz na co dzień może wiele powiedzieć o Twoim charakterze.
Ubrania i dodatki są bowiem częścią wizerunku, jaki prezentujemy światu, są też elementem języka ciała, który nie każdy potrafi właściwie odczytać i zinterpretować.


Elegancka torebka noszona w ręce lub na przedramieniu

Jeśli taki jest Twój ulubiony model torebki i lubisz nosić ją w ręce lub na zgiętym przedramieniu. to znaczy, że jesteś osobą o silnym charakterze i pewną siebie. Taki sposób noszenia torebki jest ulubionym wśród wielu kobiet ze świata show-biznesu i celebrytek.

Kilka toreb i torebek noszonych jednocześnie

Jedna torebka na ramieniu, osobna torba na dokumenty, kolejna z laptopem i do tego plastikowa reklamówka z wieloma różnymi przedmiotami w jej wnętrzu. Pospieszny krok i pochylona sylwetka. Czy coś Ci to przypomina? Jeśli tak wyglądasz, to znaczy, że jesteś osobą bardzo zajętą, z wieloma pilnymi sprawami do załatwienia w ciągu krótkiego czasu i żyjącą w nieustającym stresie. Postaraj się maksymalnie zmniejszyć liczbę torebek w swoich rękach, zastępując je jedną większą torbą, w której pomieścisz wszystkie niezbędne przedmioty. Trzymaj głowę wysoko, wyprostuj całą sylwetkę i unieś wyżej ramiona. Nie pozwól, aby pośpiech i stres zniszczył Twoją kobiecość.

Torebka przewieszona na ukos przez ciało

Taki typ torebki to zwykle rodzaj torebki listonoszki z długim pojedynczym paskiem. Jej styl jest zdecydowanie bardziej sportowy, gdyż daje rękom swobodę ruchu. Torebki listonoszki przewieszone przez ciało mówią jednak o pewnej nieśmiałości niektórych ich właścicielek. Są raczej preferowane przez młode dziewczęta.

Torebka listonoszka damska na ramię biała

Torebka z długim paskiem noszona na ramieniu

Zwykle jest to również torebka listonoszka, ale o mniejszej pojemności i noszona przez kobiety na ramieniu w ten sposób, że jej komora znajduje się na wysokości palców ręki. Podobnie jak poprzedni typ torebki, ten sposób noszenia i rodzaj torebki wybierają raczej Panie, którym brak pewności siebie i są nieśmiałe.

Kopertówka, mała torebka do ręki, torebka wizytowa

Należą do nich przede wszystkim torebki wizytowe, które są najbardziej kłopotliwe do noszenia, gdyż zazwyczaj nie mają rączek, za które można by je nosić. Pozostaje nam stale mieć zajętą jedną rękę lub też wcisnąć torebkę pod pachę. Niektóre kopertówki, czy torebki do ręki posiadają jednak dopinane paski lub łańcuszki, które zdecydowanie podnoszą komfort ich użytkowania. Tego typu torebki nie są popularne do noszenia na co dzień, preferowane są raczej do zabrania na wieczór, prywatkę, cocktail party, do teatru, na wesele, Sylwestra lub inną uroczystą okazję. Noszone jednak na co dzień, świadczą o tym, że jej właścicielka lubi być w centrum uwagi i ulegać najnowszym trendom mody. Nie wie też jakie inne torebki codzienne będą pasować do jej stylu i kształtów ciała.

Delikatna pikowana torebka na ramię w kolorze NUDE

Duża torba z krótkimi rączkami

Tego typu torebki wypełnione są wszelkimi możliwymi do zabrania rzeczami, a ich właścicielki noszą je trzymając zaciśniętą dłoń na krótkich rączkach. Oznacza to, że kobieta jest bardzo zajęta i nie lubi na darmo marnować swojego czasu. Jej działania są ukierunkowane bardziej na cel i na to, co ma do zrobienia niż na swój wygląd. 

Torebka na ramię

Torebki z długimi rączkami kobiety zwykle noszą na ramieniu, mocno przyciskając ręką do ciała, co świadczy o odczuwanym przez nie strachem przed kradzieżą. Chcą być pewne, że nikt nie wyrwie im torebki z ręki lub nie wyciągnie z niej portfela, telefonu lub innego, ważnego przedmiotu. Panie wybierające torebki na ramię, to kobiety twardo stąpające po ziemi, dobrze pamiętające rady matki, aby być ostrożną i zawsze uważać na ulicach. Lubią też mieć stałą kontrolę nad otoczeniem.

Duża torebka damska bordowa A4

Brak torebki

Brak torebki lub tylko duży portfel w ręce może świadczyć o kilku sprawach. Może kobieta zostawiła swoją torebkę w samochodzie, albo partner niesie ją za nią, albo po prostu kobieta chce zaakcentować swoim wyglądem, że jest niezależna i chce wyglądać niesamowicie, porywająco.Cokolwiek jednak wybierzesz, jakąkolwiek torebkę będziesz nosić, jedno jest pewne ? musi być wygodna i musi pomieścić wszystkie niezbędne Ci przedmioty.
Musi też pasować do Twojego stroju.

Kobiety zawsze miały słabość do butów i torebek, czy są to szpilki i torebka wizytowa, czy trampki i plecak. Nie bój się eksperymentować swoim wyglądem i nie ograniczaj się do jednego stylu.

Pokaż więcej wpisów z Czerwiec 2016
pixelpixel