Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Teczki Aktówki damskie

( ilość produktów: 1 )

Teczki damskie to doskonałe rozwiązanie dla kobiet aktywnych zawodowo, studiujących lub uczących się. Są często wybierane w zastępstwie torebki codziennej ze względu na swoje walory funkcjonalne i estetyczne. Zazwyczaj wyposażone są zarówno w krótkie rączki, dzięki którym możemy nosić je w dłoni lub na zgiętym przedramieniu, jak i w długi, często dopinany pasek, który pozwala na wygodne przewieszenie torebki przez ramię. Teczki damskie są zwykle usztywniane, dlatego też idealnie nadają się do przenoszenia dokumentów w drodze do pracy, książek i zeszytów do szkoły lub na uczelnię. Dzięki tym niezaprzeczalnym zaletom teczki damskie są uwielbiane przez wiele kobiet.

W naszym internetowym sklepie Evangarda.pl znajdziesz wyselekcjonowane specjalnie dla Ciebie modne i eleganckie teczki damskie spełniające wszystkie funkcje, jakie powinny mieć tego typu torebki. Będą tu więc duże i pojemne teczki damskie, w których z powodzeniem zmieścisz większe dokumenty w formacie A4, ale często także laptopa czy tablet. Mają one też zazwyczaj specjalnie do tego celu przystosowane przegródki, a dodatkowe liczne kieszenie pozwalają zachować porządek we wnętrzu aktówki.

Jeśli jednak poszukujesz mniejszej teczki damskiej, również i Ciebie zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego sklepu Evanarda.pl. Z pewnością zainteresuje Cię nasza bogata oferta teczek damskich.

Sposób noszenia
pixelpixel