Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Współpraca z blogami

Dziękujemy bardzo za zainteresowanie naszym sklepem.

Chętnie odwiedzamy Wasze blogi i z zainteresowaniem czytamy Wasze wpisy i oglądamy Wasze zdjęcia i w miarę swoich możliwości nawiązujemy współpracę z niektórymi blogerami.

Wasze zdanie i opinie są dla nas bardzo ważne, jednak stale otrzymujemy bardzo dużo propozycji testowania naszych produktów w zamian za wpis na blogu. Nie jesteśmy w stanie wysyłać aż tak dużej ilości darmowych towarów, więc mamy dla Was propozycję. Wszystkim osobom zainteresowanym współpracą z naszym sklepem, dajemy możliwość zakupu produktów  w specjalnej cenie, tj. taniej aż do 30%, licząc od ceny nominalnej wraz z darmową wysyłką. (Promocja specjalna nie obejmuje produktów na zamówienie).

Co zyskujesz?

 • Możliwość wielokrotnego zakupu większości naszych produktów w znacznie niższych cenach,
 • Promocję swojego bloga na stronach naszego sklepu internetowego oraz na naszym fanpage’u na Facebooku, Google+, Instagramie, Pintereście  lub innych mediach społecznościowych poprzez zamieszczenie wykonanych przez Ciebie zdjęć z naszymi produktami, opisów i linków prowadzących do Twojego bloga lub/i Twoich stron w mediach społecznościowych,
 • Gotowy temat/inspirację do wpisu,
 • Brak konieczności podpisywania odrębnych umów.

Czego oczekujemy w zamian?

 • W terminie trzech tygodni od otrzymania wybranego przez siebie produktu - umieść notkę na swoim blogu z jego opisem oraz zdjęciami. Wpis może również pojawić się w dowolnych mediach społecznościowych,
 • Po zamieszczeniu wpisu, bardzo prosimy o przesłanie nam na adres biuro@evangarda.pl linku prowadzącego do wpisu.      

 

Co musisz zrobić?

Zanim dokonasz zakupu, skontaktuj się z nami. Napisz do nas e-maila na adres biuro@evangarda.pl , jeśli jesteś zainteresowana/y podjęciem współpracy na powyższych zasadach. W wiadomości koniecznie podaj link do swojego bloga. Chętnie Cię odwiedzimy.

Prosimy o kilka dni na zapoznanie się z Twoim zgłoszeniem. Po pozytywnej weryfikacji, na swoją skrzynkę e-mailową otrzymasz specjalny kupon uprawniający do uzyskania obiecanego rabatu.  

Pamiętaj, że wysyłając swoje zgłoszenie wyrażasz zgodę na przekazanie nam praw do publikacji Twoich zdjęć na naszych stronach internetoych, na naszych fanpage’ach w mediach społecznościowych, ewentualnie w newsletterach oraz akceptujesz warunki opisane na tej stronie.

My ze swojej strony obiecujemy, że wszystkie wykorzystywane przez nas materiały będą zawsze podlinkowane do Twojego bloga.  

 

A zatem jeśli:

 • Prowadzisz bloga w kategorii moda i uroda,
 • W żaden sposób nie łamiesz przepisów prawa,
 • Opisy na Twojej stronie nie zawierają błędów ortograficznych, stylistycznych i pisane są poprawną polszczyzną,
 • Twój blog istnieje minimum pół roku,
 • Posiada minimum 4 wpisy na miesiąc,
 • Posiada minimum 500 fanów/followersów na Facebooku, Instagramie lub innym medium społecznościowym.

 

Zapraszamy do współpracy z nadzieją, że będzie ona owocna dla obu stron. A może będzie nawet początkiem długotrwałej, pozytywnej relacji na indywidualnie ustalonych warunkach?    

pixelpixel