Świąteczno - Noworoczny czas pracy naszego sklepu Evangarda.pl

2017-12-17

Przerwa Świąteczno - Noworoczna 27.01.2017 - 08.01.2018


Drodzy Klienci!

 

Uprzejmie informujemy, że w okresie świąteczno - noworocznym, związku z koniecznością przeprowadzenia prac inwentaryzacyjnych nastąpi przerwa w realizacji zamówień złożonych w naszym sklepie.
Ostatnie zamówienia przed Świętami Bożego Narodzenia będą przyjmowane i realizowane do piątku 22 grudnia 2017r. do godz. 13:00 i w tym dniu wszystkie zostaną wysłane.

Po tym terminie ofertę naszego sklepu nadal będzie można przeglądać, będzie również można składać zamówienia, jednak ich realizacja nastąpi po dniu 8 stycznia 2018r.

 

W czasie przerwy - zwroty i reklamacje będą przyjmowane na bieżąco, jednak rozpatrywane i realizowane będą po dniu 8 stycznia 2018r. (zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i w terminach wyznaczonych przez ustawodawcę).

 

W sprawach pilnych prosimy o kontakt e-mailowy pod adresem: biuro@evangarda.pl.
Natomiast kontakt telefoniczny nie będzie możliwy.

 

Wracamy 9 stycznia 2018r. i wszystkie zamówienia złożone w czasie przerwy inwentaryzacyjnej będą realizowane niezwłocznie, w kolejności składania, nie później jednak niż w ciągu 48 godzin.


Zapraszamy serdecznie!

 

Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość.

Zespół Evangarda.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixelpixel